35ML12MEFCT55X5
RubyconRubycon
35ML12MEFCT55X5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35ML12MEFCT55X5
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.35ML12MEFCT55X5.pdf2.35ML12MEFCT55X5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
35ML12MEFCT55X5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35ML12MEFCT55X5 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1578498 pcs Datuen fitxa 1.35ML12MEFCT55X5.pdf2.35ML12MEFCT55X5.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series ML Ripple Current @ maiztasuna baxua 34mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 12µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 12µF