35MH710MEFC5X7
RubyconRubycon
35MH710MEFC5X7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35MH710MEFC5X7
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.35MH710MEFC5X7.pdf2.35MH710MEFC5X7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
35MH710MEFC5X7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35MH710MEFC5X7 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 375711 pcs Datuen fitxa 1.35MH710MEFC5X7.pdf2.35MH710MEFC5X7.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series MH7 Ripple Current @ maiztasuna baxua 36mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 1189-2248
35MH710MEFC5X7-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 10µF eskaerak General Purpose