25ZLH1800MEFCG412.5X25
RubyconRubycon
25ZLH1800MEFCG412.5X25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25ZLH1800MEFCG412.5X25
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.25ZLH1800MEFCG412.5X25.pdf2.25ZLH1800MEFCG412.5X25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
25ZLH1800MEFCG412.5X25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25ZLH1800MEFCG412.5X25 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 219526 pcs Datuen fitxa 1.25ZLH1800MEFCG412.5X25.pdf2.25ZLH1800MEFCG412.5X25.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series ZLH Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.74A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.9A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 15 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1800µF