25WXA330MEFC10X9
RubyconRubycon
25WXA330MEFC10X9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25WXA330MEFC10X9
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.25WXA330MEFC10X9.pdf2.25WXA330MEFC10X9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
25WXA330MEFC10X9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25WXA330MEFC10X9 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 629698 pcs Datuen fitxa 1.25WXA330MEFC10X9.pdf2.25WXA330MEFC10X9.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series WXA Ripple Current @ maiztasuna baxua 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 372mA @ 10kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak Automotive