25MU104MZ22012
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25MU104MZ22012
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 20% 25VDC 0805
Fitxak: 25MU104MZ22012.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
25MU104MZ22012ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25MU104MZ22012 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 0.1UF 20% 25VDC 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 96013 pcs Datuen fitxa 25MU104MZ22012.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 25V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±20% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series PMLCAP®, MU