25MS710MEFCT54X7
RubyconRubycon
25MS710MEFCT54X7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25MS710MEFCT54X7
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.25MS710MEFCT54X7.pdf2.25MS710MEFCT54X7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
25MS710MEFCT54X7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25MS710MEFCT54X7 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2284135 pcs Datuen fitxa 1.25MS710MEFCT54X7.pdf2.25MS710MEFCT54X7.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series MS7 Ripple Current @ maiztasuna baxua 31mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10µF