25ML82MEFC8X5
RubyconRubycon
25ML82MEFC8X5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25ML82MEFC8X5
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.25ML82MEFC8X5.pdf2.25ML82MEFC8X5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
25ML82MEFC8X5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25ML82MEFC8X5 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 890007 pcs Datuen fitxa 1.25ML82MEFC8X5.pdf2.25ML82MEFC8X5.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series ML Ripple Current @ maiztasuna baxua 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 150mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 82µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 82µF eskaerak General Purpose