25ML22MEFC5X7
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25ML22MEFC5X7
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM RAD
Fitxak: 1.25ML22MEFC5X7.pdf2.25ML22MEFC5X7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
25ML22MEFC5X7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25ML22MEFC5X7 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1714190 pcs Datuen fitxa 1.25ML22MEFC5X7.pdf2.25ML22MEFC5X7.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series ML balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF