25ML100MEFC8X7
RubyconRubycon
25ML100MEFC8X7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25ML100MEFC8X7
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.25ML100MEFC8X7.pdf2.25ML100MEFC8X7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
25ML100MEFC8X7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25ML100MEFC8X7 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 226470 pcs Datuen fitxa 1.25ML100MEFC8X7.pdf2.25ML100MEFC8X7.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series ML Ripple Current @ maiztasuna baxua 112mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 134.4mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 1189-3982
25ML100MEFC8X7-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF