250MPH224J
RubyconRubycon
250MPH224J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 250MPH224J
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL
Fitxak: 250MPH224J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
250MPH224Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 250MPH224J fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 110516 pcs Datuen fitxa 250MPH224J.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.413" L x 0.335" W (10.50mm x 8.50mm) Series MPH
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1189-1804
1189-1804-2-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm)
Ezaugarriak Low ESR Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.22µF