16YXJ220MCR6.3X11
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 16YXJ220MCR6.3X11
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.16YXJ220MCR6.3X11.pdf2.16YXJ220MCR6.3X11.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
16YXJ220MCR6.3X11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 16YXJ220MCR6.3X11 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1177379 pcs Datuen fitxa 1.16YXJ220MCR6.3X11.pdf2.16YXJ220MCR6.3X11.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series YXJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 400mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 220 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF