16YXA330MEFCCE8X11.5
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 16YXA330MEFCCE8X11.5
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.16YXA330MEFCCE8X11.5.pdf2.16YXA330MEFCCE8X11.5.pdf
  • Mezua
16YXA330MEFCCE8X11.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 16YXA330MEFCCE8X11.5 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5800 pcs Datuen fitxa 1.16YXA330MEFCCE8X11.5.pdf2.16YXA330MEFCCE8X11.5.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series YXA Ripple Current @ maiztasuna baxua 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 324mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose