16TLV1500M12.5X13.5
RubyconRubycon
16TLV1500M12.5X13.5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 16TLV1500M12.5X13.5
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 16V SMD
Fitxak: 1.16TLV1500M12.5X13.5.pdf2.16TLV1500M12.5X13.5.pdf3.16TLV1500M12.5X13.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
16TLV1500M12.5X13.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 16TLV1500M12.5X13.5 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series TLV Ripple Current @ maiztasuna baxua 660mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.1A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 1189-2091-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 65 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1500µF eskaerak Automotive