16ML150MEFC8X7
RubyconRubycon
16ML150MEFC8X7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 16ML150MEFC8X7
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.16ML150MEFC8X7.pdf2.16ML150MEFC8X7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
16ML150MEFC8X7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 16ML150MEFC8X7 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 799299 pcs Datuen fitxa 1.16ML150MEFC8X7.pdf2.16ML150MEFC8X7.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series ML Ripple Current @ maiztasuna baxua 125mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 150mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose