160YXF6.8KEFCTA8X11.5
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160YXF6.8KEFCTA8X11.5
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6.8UF 10% 160V RADIAL
Fitxak: 1.160YXF6.8KEFCTA8X11.5.pdf2.160YXF6.8KEFCTA8X11.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
160YXF6.8KEFCTA8X11.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160YXF6.8KEFCTA8X11.5 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 6.8UF 10% 160V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 803925 pcs Datuen fitxa 1.160YXF6.8KEFCTA8X11.5.pdf2.160YXF6.8KEFCTA8X11.5.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±10%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series YXF balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 6.8µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 6.8µF eskaerak General Purpose