10YXJ470MCR6.3X11
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10YXJ470MCR6.3X11
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.10YXJ470MCR6.3X11.pdf2.10YXJ470MCR6.3X11.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
10YXJ470MCR6.3X11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10YXJ470MCR6.3X11 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 969875 pcs Datuen fitxa 1.10YXJ470MCR6.3X11.pdf2.10YXJ470MCR6.3X11.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series YXJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 400mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 6000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 220 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF