10MS533MEFC5X5
RubyconRubycon
10MS533MEFC5X5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10MS533MEFC5X5
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.10MS533MEFC5X5.pdf2.10MS533MEFC5X5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
10MS533MEFC5X5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10MS533MEFC5X5 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 440121 pcs Datuen fitxa 1.10MS533MEFC5X5.pdf2.10MS533MEFC5X5.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series MS5 Ripple Current @ maiztasuna baxua 45mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 10MS533MEFC5X5-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose