10AX68MEFC5X7
RubyconRubycon
10AX68MEFC5X7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10AX68MEFC5X7
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.10AX68MEFC5X7.pdf2.10AX68MEFC5X7.pdf
  • Mezua
10AX68MEFC5X7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10AX68MEFC5X7 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 398875 pcs Datuen fitxa 1.10AX68MEFC5X7.pdf2.10AX68MEFC5X7.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series AX balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 10AX68M5X7
10AX68MEFC5X7-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 250 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 68µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose