UB10-1R5F1
RiedonRiedon
UB10-1R5F1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UB10-1R5F1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 1.5 OHM 7W 1% AXIAL
Fitxak: 1.UB10-1R5F1.pdf2.UB10-1R5F1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
UB10-1R5F1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UB10-1R5F1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 1.5 OHM 7W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67070 pcs Datuen fitxa 1.UB10-1R5F1.pdf2.UB10-1R5F1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.311" Dia x 0.874" L (7.90mm x 22.20mm)
Series UB Erresistentzia 1.5 Ohms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 696-1701
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.5 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound