UAL50-750RF8
RiedonRiedon
UAL50-750RF8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UAL50-750RF8
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 750 OHM 1% 50W
Fitxak: 1.UAL50-750RF8.pdf2.UAL50-750RF8.pdf
  • Mezua
UAL50-750RF8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UAL50-750RF8 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES CHAS MNT 750 OHM 1% 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35975 pcs Datuen fitxa 1.UAL50-750RF8.pdf2.UAL50-750RF8.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Series UAL
Erresistentzia 750 Ohms Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak UAL-50 750 OHM 1%
UAL-50-750F
UAL-50-750F-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm) Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 750 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor