UAL50-20KF8
RiedonRiedon
UAL50-20KF8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UAL50-20KF8
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 20K OHM 1% 50W
Fitxak: 1.UAL50-20KF8.pdf2.UAL50-20KF8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UAL50-20KF8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UAL50-20KF8 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES CHAS MNT 20K OHM 1% 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18192 pcs Datuen fitxa 1.UAL50-20KF8.pdf2.UAL50-20KF8.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Series UAL
Erresistentzia 20 kOhms Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak 696-1467
UAL-50-20000F
UAL-50-20000F-ND
UAL50-20KF8-ND
UAL5020KF8
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm) Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 kOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor