UAL5-1K5F8
RiedonRiedon
UAL5-1K5F8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UAL5-1K5F8
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 7.5W
Fitxak: 1.UAL5-1K5F8.pdf2.UAL5-1K5F8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
75 pcs
  • Mezua
UAL5-1K5F8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UAL5-1K5F8 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 7.5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33134 pcs Datuen fitxa 1.UAL5-1K5F8.pdf2.UAL5-1K5F8.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm) Series UAL
Erresistentzia 1.5 kOhms Energia (Watts) 7.5W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.5 kOhms ±1% 7.5W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound