UAL5-0R1F8
RiedonRiedon
UAL5-0R1F8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UAL5-0R1F8
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 0.1 OHM 1% 7.5W
Fitxak: 1.UAL5-0R1F8.pdf2.UAL5-0R1F8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
UAL5-0R1F8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UAL5-0R1F8 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES CHAS MNT 0.1 OHM 1% 7.5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25107 pcs Datuen fitxa 1.UAL5-0R1F8.pdf2.UAL5-0R1F8.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm) Series UAL
Erresistentzia 100 mOhms Energia (Watts) 7.5W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak 696-1476
UAL-5-0.1F
UAL-5-0.1F-ND
UAL5-0R1F8-ND
UAL50R1F8
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm) Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 mOhms ±1% 7.5W Wirewound Chassis Mount Resistor