UAL10-7R5F8
RiedonRiedon
UAL10-7R5F8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UAL10-7R5F8
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 7.5 OHM 1% 10W
Fitxak: 1.UAL10-7R5F8.pdf2.UAL10-7R5F8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
75 pcs
  • Mezua
UAL10-7R5F8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UAL10-7R5F8 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES CHAS MNT 7.5 OHM 1% 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33424 pcs Datuen fitxa 1.UAL10-7R5F8.pdf2.UAL10-7R5F8.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm) Series UAL
Erresistentzia 7.5 Ohms Energia (Watts) 10W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak UAL-10-7.5F
UAL-10-7.5F-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.417" (10.60mm) Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 7.5 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor