SM15-2K5B
RiedonRiedon
SM15-2K5B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM15-2K5B
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 2.5K OHM 0.175W 0.1% AXIAL
Fitxak: SM15-2K5B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SM15-2K5Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM15-2K5B fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 2.5K OHM 0.175W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18611 pcs Datuen fitxa SM15-2K5B.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.185" Dia x 0.374" L (4.70mm x 9.50mm)
Series 100/SM/PC Erresistentzia 2.5 kOhms
Energia (Watts) 0.175W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 696-1533
SM15-2K5B8
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 145°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.5 kOhms ±0.1% 0.175W Through Hole Resistor Axial Wirewound