SM15-10KX
RiedonRiedon
SM15-10KX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM15-10KX
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 10K OHM 0.175W 0.01% AXIAL
Fitxak: SM15-10KX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SM15-10KXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM15-10KX fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 10K OHM 0.175W 0.01% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17167 pcs Datuen fitxa SM15-10KX.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.185" Dia x 0.374" L (4.70mm x 9.50mm)
Series 100/SM/PC Erresistentzia 10 kOhms
Energia (Watts) 0.175W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 696-1528
SM15-10KX8
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 145°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 kOhms ±0.01% 0.175W Through Hole Resistor Axial Wirewound