SM10-100RB
RiedonRiedon
SM10-100RB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM10-100RB
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 0.3W 0.1% RADIAL
Fitxak: SM10-100RB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SM10-100RBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM10-100RB fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 100 OHM 0.3W 0.1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22633 pcs Datuen fitxa SM10-100RB.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.299" L x 0.102" W (7.60mm x 2.60mm)
Series 100/SM/PC Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 696-1569
SM10-100RB8
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 145°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.344" (8.74mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Wirewound