S5-4K75F8
RiedonRiedon
S5-4K75F8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S5-4K75F8
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES SMD 4.75K OHM 1% 4W 8230
Fitxak: 1.S5-4K75F8.pdf2.S5-4K75F8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
S5-4K75F8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S5-4K75F8 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES SMD 4.75K OHM 1% 4W 8230 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79204 pcs Datuen fitxa 1.S5-4K75F8.pdf2.S5-4K75F8.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.819" L x 0.296" W (20.80mm x 7.50mm)
Series S Erresistentzia 4.75 kOhms
Energia (Watts) 4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8230 J-Lead Beste izenak S-5-4750FTR
S-5-4750FTR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.319" (8.10mm) Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.75 kOhms ±1% 4W Chip Resistor 8230 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S5-4K7F1
S5-4K7F1
fabrikatzaileak: Riedon
deskribapena: RES SMD 4.7K OHM 1% 4W 8230
Stockean: 128518 pcs
Deskarga: S5-4K7F1.pdf
RFQ
S5-47KF1
S5-47KF1
fabrikatzaileak: Riedon
Stockean: 88446 pcs
Deskarga: S5-47KF1.pdf
RFQ
S5-50-M
S5-50-M
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: STRONGHOLD CABLE TIE, 4.7"L (120
Deskarga: S5-50-M.pdf
S5-50-C0
S5-50-C0
fabrikatzaileak: Panduit
Deskarga: S5-50-C0.pdf
S5-47KJ1
S5-47KJ1
deskribapena: RES SMD 47K OHM 5% 4W 8230
Deskarga: S5-47KJ1.pdf
S5-47R5F8
S5-47R5F8
deskribapena: RES SMD 47.5 OHM 1% 4W 8230
Deskarga: S5-47R5F8.pdf
S5-50-C
S5-50-C
Deskarga: S5-50-C.pdf
S5-47RJ1
S5-47RJ1
deskribapena: RES SMD 47 OHM 5% 4W 8230