S4-0R68J2
RiedonRiedon
S4-0R68J2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S4-0R68J2
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 0.68 OHM 5% 2W 4525
Fitxak: 1.S4-0R68J2.pdf2.S4-0R68J2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
S4-0R68J2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S4-0R68J2 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 0.68 OHM 5% 2W 4525 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61802 pcs Datuen fitxa 1.S4-0R68J2.pdf2.S4-0R68J2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Series S Erresistentzia 680 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4525 J-Lead Beste izenak S-4 0.680 OHM 5%
S-4-0.680JTR
S-4-0.680JTR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 680 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound