S3-4K99F1
RiedonRiedon
S3-4K99F1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S3-4K99F1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES SMD 4.99K OHM 1% 3W 6327
Fitxak: 1.S3-4K99F1.pdf2.S3-4K99F1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
S3-4K99F1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S3-4K99F1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES SMD 4.99K OHM 1% 3W 6327 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80840 pcs Datuen fitxa 1.S3-4K99F1.pdf2.S3-4K99F1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Series S Erresistentzia 4.99 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6327 J-Lead Beste izenak S-3-4990FTR
S-3-4990FTR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.268" (6.80mm) Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.99 kOhms ±1% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound