S3-470RF1
RiedonRiedon
S3-470RF1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S3-470RF1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES SMD 470 OHM 1% 3W 6327
Fitxak: 1.S3-470RF1.pdf2.S3-470RF1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
S3-470RF1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S3-470RF1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES SMD 470 OHM 1% 3W 6327 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 127242 pcs Datuen fitxa 1.S3-470RF1.pdf2.S3-470RF1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Series S Erresistentzia 470 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6327 J-Lead Beste izenak 696-1231-2
S-3 470 OHM 1%