S2-30R1F8
RiedonRiedon
S2-30R1F8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S2-30R1F8
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES SMD 30.1 OHM 1% 1W 2615
Fitxak: 1.S2-30R1F8.pdf2.S2-30R1F8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
S2-30R1F8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S2-30R1F8 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES SMD 30.1 OHM 1% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 122949 pcs Datuen fitxa 1.S2-30R1F8.pdf2.S2-30R1F8.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Series S Erresistentzia 30.1 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2615 J-Lead Beste izenak S-2-30.1FTR
S-2-30.1FTR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.142" (3.60mm) Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 30.1 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S2-300RF8
S2-300RF8
fabrikatzaileak: Riedon
deskribapena: RES SMD 300 OHM 1% 1W 2615
Stockean: 121569 pcs
Deskarga: S2-300RF8.pdf
RFQ
S2-3R3F1
S2-3R3F1
fabrikatzaileak: Riedon
deskribapena: RES SMD 3.3 OHM 1% 1W 2615
Stockean: 119730 pcs
Deskarga: S2-3R3F1.pdf
RFQ
S2-3KF1
S2-3KF1
deskribapena: RES SMD 3K OHM 1% 1W 2615
Deskarga: S2-3KF1.pdf
S2-24P
S2-24P
fabrikatzaileak: Cynergy3
deskribapena: RELAY REED SPST 700MA 24V
Deskarga: S2-24P.pdf
S2-2K21F8
S2-2K21F8
deskribapena: RES SMD 2.21K OHM 1% 1W 2615
Deskarga: S2-2K21F8.pdf
S2-3KJ8
S2-3KJ8
deskribapena: RES SMD 3K OHM 5% 1W 2615
Deskarga: S2-3KJ8.pdf
S2-2K2J8
S2-2K2J8
deskribapena: RES SMD 2.2K OHM 5% 1W 2615
Deskarga: S2-2K2J8.pdf
S2-470RF1
S2-470RF1
deskribapena: RES SMD 470 OHM 1% 1W 2615
Deskarga: S2-470RF1.pdf
S2-38R-T
S2-38R-T
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: CONN RING FLAT 1-2AWG #3/8 CRIMP
Deskarga: S2-38R-T.pdf
S2-24PU
S2-24PU
fabrikatzaileak: Cynergy3
deskribapena: RELAY REED SPST 700MA 24V UL