S2-22R1F1
RiedonRiedon
S2-22R1F1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S2-22R1F1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES SMD 22.1 OHM 1% 1W 2615
Fitxak: 1.S2-22R1F1.pdf2.S2-22R1F1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
S2-22R1F1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S2-22R1F1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES SMD 22.1 OHM 1% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134390 pcs Datuen fitxa 1.S2-22R1F1.pdf2.S2-22R1F1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Series S Erresistentzia 22.1 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2615 J-Lead Beste izenak S-2-22.1FTR
S-2-22.1FTR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.142" (3.60mm) Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 22.1 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S2-24PU
S2-24PU
fabrikatzaileak: Cynergy3
deskribapena: RELAY REED SPST 700MA 24V UL
Stockean: 6556 pcs
Deskarga: S2-24PU.pdf
RFQ
S2-1R21F1
S2-1R21F1
fabrikatzaileak: Riedon
deskribapena: RES SMD 1.21 OHM 1% 1W 2615
Stockean: 123854 pcs
Deskarga: S2-1R21F1.pdf
RFQ
S2-24P
S2-24P
fabrikatzaileak: Cynergy3
deskribapena: RELAY REED SPST 700MA 24V
Deskarga: S2-24P.pdf
S2-24EU
S2-24EU
deskribapena: RELAY REED SPST 1A 24V UL