S2-0R05J1
RiedonRiedon
S2-0R05J1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S2-0R05J1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 0.05 OHM 5% 1W 2615
Fitxak: 1.S2-0R05J1.pdf2.S2-0R05J1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
S2-0R05J1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S2-0R05J1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 0.05 OHM 5% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137505 pcs Datuen fitxa 1.S2-0R05J1.pdf2.S2-0R05J1.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Series S Erresistentzia 50 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2615 J-Lead Beste izenak S-2 0.050 OHM 5%
S-2-0.050JTR
S-2-0.050JTR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.142" (3.60mm) Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 50 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound