S1-0R02F1
RiedonRiedon
S1-0R02F1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S1-0R02F1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 1% 1/2W 1913
Fitxak: 1.S1-0R02F1.pdf2.S1-0R02F1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
650 pcs
  • Mezua
S1-0R02F1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S1-0R02F1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 0.02 OHM 1% 1/2W 1913 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97607 pcs Datuen fitxa 1.S1-0R02F1.pdf2.S1-0R02F1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
Series S Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1913 J-Lead Beste izenak S-1 0.020 OHM 1%
S-1-0.020FTR
S-1-0.020FTR-ND
S1-0R02F1TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm) Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1913 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound