PFC10-2K2F1
RiedonRiedon
PFC10-2K2F1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PFC10-2K2F1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.2K OHM 1% 25W PFC10
Fitxak: PFC10-2K2F1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
PFC10-2K2F1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PFC10-2K2F1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES SMD 2.2K OHM 1% 25W PFC10 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52046 pcs Datuen fitxa PFC10-2K2F1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea PFC10 Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.323" W (12.00mm x 8.20mm)
Series PFC Erresistentzia 2.2 kOhms
Energia (Watts) 25W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua PFC10 (TO-126 SMT) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.041" (1.05mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.2 kOhms ±1% 25W Chip Resistor PFC10 (TO-126 SMT) Thick Film Konposizio Thick Film