PF2472-2K2F1
RiedonRiedon
PF2472-2K2F1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PF2472-2K2F1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 2.2K OHM 100W 1% TO247
Fitxak: 1.PF2472-2K2F1.pdf2.PF2472-2K2F1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
PF2472-2K2F1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PF2472-2K2F1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 2.2K OHM 100W 1% TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21679 pcs Datuen fitxa 1.PF2472-2K2F1.pdf2.PF2472-2K2F1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-247 Tamaina / dimentsioa 0.630" L x 0.189" W (16.00mm x 4.80mm)
Series PF2470 Erresistentzia 2.2 kOhms
Energia (Watts) 100W Packaging Tray
Pakete / kasua TO-247-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.2 kOhms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Thin Film Konposizio Thin Film