PCS-0R001D1
RiedonRiedon
PCS-0R001D1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCS-0R001D1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 0.001 OHM 40W 0.5% RADIAL
Fitxak: PCS-0R001D1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
PCS-0R001D1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCS-0R001D1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 0.001 OHM 40W 0.5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3638 pcs Datuen fitxa PCS-0R001D1.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.878" L x 0.177" W (22.30mm x 4.50mm)
Series PCS Erresistentzia 1 mOhms
Energia (Watts) 40W Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SIP Beste izenak 696-1745
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 130°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 0.687" (17.45mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 mOhms ±0.5% 40W Through Hole Resistor 4-SIP Current Sense Metal Foil
Konposizio Metal Foil
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PCS-0R1D1
PCS-0R1D1
fabrikatzaileak: Riedon
deskribapena: RES 0.1 OHM 40W 0.5% RADIAL