NPS2T-7K5F1
RiedonRiedon
NPS2T-7K5F1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NPS2T-7K5F1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES SMD 7.5K OHM 1% 25W TO126
Fitxak: 1.NPS2T-7K5F1.pdf2.NPS2T-7K5F1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
NPS2T-7K5F1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NPS2T-7K5F1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES SMD 7.5K OHM 1% 25W TO126 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21970 pcs Datuen fitxa 1.NPS2T-7K5F1.pdf2.NPS2T-7K5F1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-126 (D-Pak Style) Tamaina / dimentsioa 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm)
Series NPS Erresistentzia 7.5 kOhms
Energia (Watts) 25W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak NPS 2-T126 7500.000 OHM 1%