NPS2B-2K2J8
RiedonRiedon
NPS2B-2K2J8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NPS2B-2K2J8
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.2K OHM 5% 30W D2PAK
Fitxak: 1.NPS2B-2K2J8.pdf2.NPS2B-2K2J8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
NPS2B-2K2J8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NPS2B-2K2J8 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES SMD 2.2K OHM 5% 30W D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14554 pcs Datuen fitxa 1.NPS2B-2K2J8.pdf2.NPS2B-2K2J8.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea D²PAK Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
Series NPS Erresistentzia 2.2 kOhms
Energia (Watts) 30W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak NPS 2-T220 2200.00 OHM 5%
NPS2-T220-2200.00J
NPS2-T220-2200.00J-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.161" (4.10mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2 kOhms ±5% 30W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thick Film