NHS2B-2R2J8
RiedonRiedon
NHS2B-2R2J8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NHS2B-2R2J8
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.2 OHM 5% 50W D2PAK
Fitxak: NHS2B-2R2J8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
NHS2B-2R2J8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NHS2B-2R2J8 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES SMD 2.2 OHM 5% 50W D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13290 pcs Datuen fitxa NHS2B-2R2J8.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea D²PAK Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
Series NHS Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 50W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak NHS 2-T220 2.20 OHM 5%
NHS2-T220-2.20J
NHS2-T220-2.20J-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.161" (4.10mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±5% 50W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thick Film