MT5-0R05F3
RiedonRiedon
MT5-0R05F3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MT5-0R05F3
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 0.05 OHM 5W 1% AXIAL
Fitxak: MT5-0R05F3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
MT5-0R05F3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MT5-0R05F3 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 0.05 OHM 5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68356 pcs Datuen fitxa MT5-0R05F3.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia x 0.890" L (8.51mm x 22.61mm)
Series MT Erresistentzia 50 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 696-1742
MT5-0R05F1
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 50 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Thick Film