MSR1-0R07F1
RiedonRiedon
MSR1-0R07F1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSR1-0R07F1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 0.07 OHM 1W 1% RADIAL
Fitxak: 1.MSR1-0R07F1.pdf2.MSR1-0R07F1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
MSR1-0R07F1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSR1-0R07F1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 0.07 OHM 1W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84361 pcs Datuen fitxa 1.MSR1-0R07F1.pdf2.MSR1-0R07F1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.449" L x 0.067" W (11.40mm x 1.70mm)
Series MSR Erresistentzia 70 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 696-1636
MSR-1 0.070 OHM 1%
MSR-1-0.070F
MSR-1-0.070F-ND
MSR1-0R07F
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.299" (7.60mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 70 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Current Sense Metal Element