MFP55-49R9B1
RiedonRiedon
Riedon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFP55-49R9B1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 49.9 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Fitxak: MFP55-49R9B1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
MFP55-49R9B1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFP55-49R9B1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 49.9 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 762349 pcs Datuen fitxa MFP55-49R9B1.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Series MFP Erresistentzia 49.9 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 49.9 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film