CSR25120R1F
RiedonRiedon
CSR25120R1F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSR25120R1F
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 0.1 OHM 1% 1W 2512
Fitxak: 1.CSR25120R1F.pdf2.CSR25120R1F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
CSR25120R1Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSR25120R1F fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 0.1 OHM 1% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 526098 pcs Datuen fitxa 1.CSR25120R1F.pdf2.CSR25120R1F.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Series CSR Erresistentzia 100 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak 696-1663-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 170°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element