CSR1206-0R001F1
RiedonRiedon
CSR1206-0R001F1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSR1206-0R001F1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 0.001 OHM 1% 1W 1206
Fitxak: 1.CSR1206-0R001F1.pdf2.CSR1206-0R001F1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CSR1206-0R001F1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSR1206-0R001F1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 0.001 OHM 1% 1W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 133715 pcs Datuen fitxa 1.CSR1206-0R001F1.pdf2.CSR1206-0R001F1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series CSR Erresistentzia 1 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 696-1369-1
CSR1206-0R001F1CT
CSR1206-0R001F1CT-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 170°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Metal Element
Konposizio Metal Element
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CSR1206-0R01F1
CSR1206-0R01F1
fabrikatzaileak: Riedon
deskribapena: RES 0.01 OHM 1% 1W 1206