ASC1206-10KF1
RiedonRiedon
ASC1206-10KF1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ASC1206-10KF1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 10 KOHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: ASC1206-10KF1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ASC1206-10KF1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ASC1206-10KF1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 10 KOHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2573968 pcs Datuen fitxa ASC1206-10KF1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Series ASC Erresistentzia 10 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 696-1790-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film