101-250RB
RiedonRiedon
101-250RB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 101-250RB
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 250 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Fitxak: 1.101-250RB.pdf2.101-250RB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
101-250RBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 101-250RB fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 250 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18172 pcs Datuen fitxa 1.101-250RB.pdf2.101-250RB.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.252" Dia x 0.500" L (6.40mm x 12.70mm)
Series 100/SM/PC Erresistentzia 250 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 101-250RB8
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 145°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 250 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
101-2K5B
101-2K5B
fabrikatzaileak: Riedon
deskribapena: RES 2.5K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Stockean: 18385 pcs
Deskarga: 101-2K5B.pdf
RFQ
101-25KB
101-25KB
fabrikatzaileak: Riedon
Stockean: 21899 pcs
Deskarga: 101-25KB.pdf
RFQ
deskribapena: RES 1K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Deskarga: 101-1KB.pdf
fabrikatzaileak: On-Shore Technology, Inc.
deskribapena: CONN SOCKET IDC 20POS W/KEY GOLD
Deskarga: 101-206.pdf
101-26-S
101-26-S
deskribapena: CONN STRAIN RELIEF 26POS
Deskarga: 101-26-S.pdf
deskribapena: CONN SOCKET IDC 26POS W/KEY GOLD
Deskarga: 101-266.pdf
deskribapena: CONN STRAIN RELIEF 24POS
Deskarga: 101-24-S.pdf
101-1KX
101-1KX
deskribapena: RES 1K OHM 1/4W 0.01% AXIAL
Deskarga: 101-1KX.pdf
101-250RX
101-250RX
deskribapena: RES 250 OHM 1/4W 0.01% AXIAL
Deskarga: 101-250RX.pdf
deskribapena: RES 25K OHM 1/4W 0.01% AXIAL
Deskarga: 101-25KX.pdf
deskribapena: CONN STRAIN RELIEF 20POS
deskribapena: CONN SOCKET IDC 24POS W/KEY GOLD