RT9817D-30GH
RichtekRichtek
Richtek
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9817D-30GH
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC VOLT DETECTOR 3.0V SOT143
Fitxak: RT9817D-30GH.pdf
  • Mezua
RT9817D-30GHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9817D-30GH fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC VOLT DETECTOR 3.0V SOT143 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6691 pcs Datuen fitxa RT9817D-30GH.pdf
Tentsioa - atalasea 3V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-143 Series -
Berrezarri denbora-muga 292 ms Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-253-4, TO-253AA
Irteera Push-Pull, Totem Pole Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)