RT9198-32GU5R
RichtekRichtek
Richtek
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9198-32GU5R
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.2V 300MA SC70-5R
Fitxak: RT9198-32GU5R.pdf
  • Mezua
RT9198-32GU5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9198-32GU5R fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC REG LINEAR 3.2V 300MA SC70-5R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4772 pcs Datuen fitxa RT9198-32GU5R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.33V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.2V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-5R Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 60dB ~ 30dB (100Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 300mA SC-70-5R
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 130µA Uneko - Irteera 300mA